PORTÁLOVÉ ŽERIAVY

V našom výrobnom programe sú zaradené portálové žeriavy jednonosníkové alebo  portálové žeriavy dvojnosníkové. 

Portálové žeriavy zaisťujú bezpečnú a presnú manipuláciu s materiálom pri dodržaní jednoduchej ovládateľnosti. Dokonalé využitie manipulačného priestoru je dané konštrukciou mostov s priečnikmi. Spolu s kompaktným prevedením najmodernejších kladkostrojov SWF Krantechnik. Pojazd žeriavov a kladkostrojov je štandardne riešený s plynulým rozjazdom, plynulou reguláciou rýchlosti v priebehu manipulácie a s plynulým zastavením

Žeriavy zaisťujú bezpečnú a presnú manipuláciu s materiálom pri dodržaní jednoduchej ovládateľnosti. Dokonalé využitie manipulačného priestoru je dané konštrukciou mostov s priečnikmi. Spolu s kompaktným prevedením najmodernejších kladkostrojov SWF Krantechnik. Pojazd žeriavov a kladkostrojov je štandardne riešený s plynulým rozjazdom, plynulou reguláciou rýchlosti v priebehu manipulácie a s plynulým zastavením.

Zdvih bremena pomocou elektrického kladkostroja ( lanový alebo reťazový ). Dodávame kvalitné a spoľahlivé Nemecké kladkostroje od firmy SWF Krantechnik no vieme dodať aj kladkostroje od iných výrobcov ( ABUS, STAHL, BACANKAR, LIFTKET ). Sú možné rôzne rýchlosti zdvihov, buď s mikrozdvihom alebo bez neho. Výška zdvihu je na zákazníkovi, no bežne je to 6 až 12 m. Kladkostroj ako aj celý žeriav vieme dodať aj v nevýbušnom prevedení.  

Portálový žeriav je možne ovládať pomocou závesného káblového ovládača. Na požiadanie si zákazník môže vybaviť žeriav diaľkovým rádiovým ovládačom. Portálový žeriav je možne taktiež ovládať zo žeriavového otočného kresla, ktoré sa nachádza v kabíne alebo koši. Naša firma dodáva ovládače od firmy SWF Krantechnik, alebo iných firiem ( HBC, IKUSI,… )

Portálové žeriavy dodávame s kompletnou elektroinštalačnou výbavou. Rozvádzače sú vybavené modernými prvkami, ktoré umožnujú rôzne rýchlosti pohybov riadenými frekvenčnými meničmi.

Portálové žeriavy - technické parametre

Názov Parametre
Nosnosť max. 80 000 kg
Rozpätie do 32 000 mm
Výška zdvihu do 20 000 mm
Rýchlosť pojazdu žeriava do 100 m/min
Rýchlosť pojazdu kladkostroja do 40 m/min
Rýchlosť zdvihu do 20 m/min
Názov Parametre
Napätie 380/400/415 V 50 Hz
Štandartne krytie IP 55
Stykačové ovládanie 48 V
Vypínač zdvihu 4 stupňový koncový
Ochrana proti preťaženiu Mechanická a tepelná
Sledovanie stavu „Nova master“

Fotogaléria

Scroll to Top