MOSTOVÉ ŽERIAVY

V našom výrobnom programe sú zaradené mostové žeriavy jednonosníkové alebo dvojnosníkové. Špeciálnu skupinu tvoria  žeriavy podvesné.

Žeriavy zaisťujú bezpečnú a presnú manipuláciu s materiálom pri dodržaní jednoduchej ovládateľnosti. Dokonalé využitie manipulačného priestoru je dané konštrukciou mostov s priečnikmi. Spolu s kompaktným prevedením najmodernejších kladkostrojov SWF Krantechnik. Pojazd žeriavov a kladkostrojov je štandardne riešený s plynulým rozjazdom, plynulou reguláciou rýchlosti v priebehu manipulácie a s plynulým zastavením.

Mostové žeriavy a ich súčasti

Zdvih bremena pomocou elektrického kladkostroja ( lanový alebo reťazový ). Dodávame kvalitné a spoľahlivé Nemecké kladkostroje od firmy SWF Krantechnik no vieme dodať aj kladkostroje od iných výrobcov ( ABUS, STAHL, BACANKAR, LIFTKET ). Sú možné rôzne rýchlosti zdvihov, buď s mikrozdvihom alebo bez neho. Výška zdvihu je na zákazníkovi, no bežne je to 6 až 12 m. Kladkostroj ako aj celý žeriav vieme dodať aj v nevýbušnom prevedení.  

Žeriav je možne ovládať pomocou závesného káblového ovládača. Na požiadanie si zákazník môže vybaviť žeriav diaľkovým rádiovým ovládačom. Žeriav je možne taktiež ovládať zo žeriavového otočného kresla, ktoré sa nachádza v kabíne alebo koši. Naša firma dodáva ovládače od firmy SWF Krantechnik, alebo inými ( HBC, IKUSI,… )

Žeriavy dodávame s kompletnou elektroinštalačnou výbavou. Rozvádzače sú vybavené modernými prvkami, ktoré umožnujú rôzne rýchlosti pohybov riadenými frekvenčnými meničmi.

Mostové žeriavy – parametre

Scroll to Top